full_5d87b953fe858d9c1fb5d0f99de17ab6.jpg

Cena podana w opisie produktu..-

Dostępny

Cechy produktu: duża siła krycia szeroka gama kolorystyczna wysoka wydajność odporna na zmywanie i szorowanie
EmaliaSuperB-1.png

0,25l - 10,90zł 0,75l - 24,90zł.-

Dostępny

Do wielu powierzchni: dzięki dużej przyczepności emalią można malować: drewno, metal, beton, tynki, tworzywa sztuczne, aluminium, wysezonowany ocynk itp. Wysokiej jakości pigmenty: dzięki wysokiej jakości pigmentów emalia odznacza się bardzo dobrym kryciem, co w znaczny sposób ułatwia malowanie.
altax-impregnat-zywiczny-do-drewna-kolory-9-l.jpg

22,50.-

Dostępny

Szybkoschnący impregnat żywiczny do drewna marki Altax to idealny wybór dla tych, którzy chcą połączyć wysoką trwałość zabezpieczenia z łatwością pracy. Wysokogatunkowe żywice oraz nowoczesna formuła sprawiają, że Impregnat odżywia drewno, jest bardzo trwały i odporny na czynniki atmosferyczne.
BejcaDoDrewnaB.png

0,25l - 16,90zł 0,75l - 37,50zł 2,5l - 99zł.-

Dostępny

Odporna na zadrapania: dzięki odpowiednio twardej powłoce lakierobejca jest odporna na zadrapania i zarysowania. Lakierobejca skutecznie chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi i zachowuje niezmienny kolor aż przez 5 LAT.
EmaliaSzybkoB.png

0,25l - 15,50zł 0,75l - 35zł.-

Dostępny

Norma Bezpieczeństwo Zabawek! Emalia spełnia europejską normę „BEZPIECZEŃSTWO ZABAWEK” dzięki czemu nadaje się do malowania wszelkich elementów w domu, w tym np. mebli dziecięcych, czy zabawek. Do wielu powierzchni: dzięki dużej przyczepności emalią można malować: drewno, metal, beton, tynki, tworzywa sztuczne itp..
Screenshot_2019-08-08_Farba_podkladowa_antykorozyjna.png

24,50zł.-

Dostępny

Do gruntowania powierzchni stalowych i żeliwnych w zabezpieczeniach antykorozyjnych przedmiotów wykonanych z tych materiałów – maszyny, urządzenia, konstrukcje przemysłowe, budowlane, podesty, słupy, latarnie uliczne, ogrodzenia, elementy podwozi, nadwozi samochodowych.
anser-chlorokauczuk.jpg

35,00 zł.-

Dostępny

Emalia chlorokauczukowa jest wyrobem przeznaczonym do nawierzchniowego malowania powierzchni stalowych i żeliwnych oraz betonowych na zewnątrz pomieszczeń
Screenshot_2019-08-08_Farba_-_Metalchron-karta_techniczna_pdf.png

37,00 zł.-

Dostępny

Metalchron służy do malowania powierzchni stalowych i żeliwnych użytkowanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Są to najczęściej: zbiorniki, bramy i ogrodzenia, kraty, rury, urządzenia i narzędzia raz inne konstrukcje. Nie wymaga użycia podkładu. Jest to typ wyrobu 3 w 1 (grunt, podkład i farba nawierzchniowa)
Farba_Jedynka_Snieznobiala_10_l-716527-454703.jpg

Cena w opisie produktu..-

Dostępny

śnieżnobiały kolor, dobre krycie, szybkie schnięcie, łatwa aplikacja, odporność na tarcie na sucho, ekologiczna receptura, super wydajność: ok. 10 m2/l przy jednokrotnym malowaniu
pl_4989_20170511_103056_big.png

49,00.-

Dostępny

Do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz budynków przed tynkowaniem, układaniem płytek ceramicznych, szpachlowaniem, tapetowaniem i malowaniem. Zalecany jest do różnych podłoży chłonnych i pylących, takich jak: beton, bloczki z betonu komórkowego, suporex, ytong, cegła, ceramika, tynki cementowo-wapienne wewnętrzne i zewnętrzne, jastrychy cementowe, gips, płyty wiórowo-cementowe, płyty gipsowe i gipsowo-kartonowe. Wzmacnia powierzchnie ścian, wyrównuje zróżnicowane właściwości chłonne, które bez odpowiedniego przygotowania mogą prowadzić do odparzeń lub spękań, poprawia fazy obróbki materiału i wydłuża czas wiązania.